Operatőr / vágó (1096)

Csatlakozz hozzánk

Energikus és kreatív vagy? Videóvágó, operatőri tapasztalattal rendelkezel? Csatlakozz hozzánk! Budapesti központunkba Operatőr / vágó kollégát keresünk.

Feladatok

  • Részvétel eseményeken, rendezvényeken, fényképek, videóanyagok készítése
  • Beérkező videók kezelése, vágása
  • Stúdióbeszélgetések felvétele, vágása
  • Részvétel a koncepció megtervezésében
  • Anyagok rendszerezése, archiválása

Elvárt iskolai végzettség

  • Középfokú végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • DSLR/MILC rendszerek átfogó ismerete
  • Adobe szoftvercsalád átfogó, haladó szintű ismerete
  • Retusálásban való jártasság
  • Szoftverek közötti integráció kezelése
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Saját showreel vagy referencia elküldése
  • Előny: 2D animációk készítéséhez szükséges szoftverek ismerete

Szükséges kompetenciák

  • Pontosság és precizitás
  • Kreativitás
  • Rugalmasság
  • Együttműködési készség, csapatmunka

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, magas színvonalú egészségügyi szolgáltatás, biztosítás)
  • Mobiltelefon magas költségkerettel, internettel, szervezeti notebook használata
  • Modern irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Felvételvezető, Kameraman
  • Fotózás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.