Parfum 4 You Kft.
  • A Parfum 4 You Kft. a De France parfüméria magyarországi képviselete, amely egy nemzetközi társaság, Európa egyik legnagyobb parfümériája, és saját készítésű parfümök illetve kozmetikumok értékesítésével foglalkozik.

Bővülő csapatunkba

Operátor, telefonos értékesítő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Dolgozz egy olyan csapatban, ami minden nap inspirál és segíti a munkádat.
Versenyképes csapat vagyunk és tudunk kommunikálni az emberekkel. Segítünk az ügyfeleknek a megfelelő termék kiválasztásában. Aktívan értékesítjük parfümjeinket és kozmetikumainkat. Parfümszakértők vagyunk, akik mindig a legmegfelelőbb terméket választják ki az ügyfél számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Teljes munkaidőben történő munkavégzés hétköznap 8.00 - 16.30 között
  • Havonta 1 szombat 9:00 – 14:00 között

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Ügyfélorientált, kellemes megjelenés, jó kedélyű és energikus munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • azonnali munkalehetőség
    • stabil munka barátságos légkörben és motiváló értékeléssel
    • fix alapbér + teljesítmény alapú jutalék
    • dolgozói nyereményjátékok
    • fiatalos csapat
    • team buildingek

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Telefonos értékesítő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség:

    • Középiskola

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    3527 Miskolc, Vágóhíd utca 4.

    A "Jelentkezem" gobra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.