Takarékinfo Zrt. és a Takinfo Kft.

kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat.

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

    • Számlavezető rendszerek nyitási és zárási feladatainak támogatása 3 műszakban, folyamatos, megszakítás nélküli munkarendben
    • GIRO kártyaforgalom fogadása, továbbítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Informatikai gyakorlat, minimum 3 év
    • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
    • Megbízhatóság
    • Precizitás
    • Önálló munkavégzés
    • Monotonitás tűrés
    • Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Banki környezetben szerzett operátori tapasztalat
    • Banki rendszerek és folyamatok ismerete (pl. GIRO )

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Kapás utca 11-15.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Magyar nyelvű önéletrajz, bérigény megjelölésével