• Takarékinfo Zrt. és a Takinfo Kft.

    kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat.

  • Operátor

    Főbb feladatok, munkák:

      • Számlavezető rendszerek nyitási és zárási feladatainak támogatása 3 műszakban, folyamatos, megszakítás nélküli munkarendben
      • GIRO kártyaforgalom fogadása, továbbítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Informatikai gyakorlat, minimum 3 év
      • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
      • Megbízhatóság
      • Precizitás
      • Önálló munkavégzés
      • Monotonitás tűrés
      • Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Banki környezetben szerzett operátori tapasztalat
      • Banki rendszerek és folyamatok ismerete (pl. GIRO )

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Fiatalos csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Operátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1027 Kapás utca 11-15.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Magyar nyelvű önéletrajz, bérigény megjelölésével