SINBON Hungary Kft.

Operátor

A SINBON Hungary Kft. tatabányai gyára 1996 óta foglalkozik prémium minőségű réz és üvegszálas adatátviteli kábelek konfekcionálásával.

Piacvezető szerepet tölt be a kommunikációs adatkábelek gyártásában.

Csatlakozz csapatunkhoz és légy egy olyan vállalat tagja, amely a folyamatos innovációra fókuszál.

Főbb feladatok, munkák

Kábelszerelő  operátorokat keresünk egy műszakos munkarendbe.
Feladat: kábelek dokumentáció alapján történő szerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Kitartás, rugalmasság, felelősségvállalás
- 1 műszakos munkarend vállalása
- Jó látás
- Kézügyesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Gyártás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Barátságos munkahelyi légkör
- Tiszta, világos, csendes munkakörnyezet
- Rendezett, biztonságos munkahely
- Változatos munkavállalói kedvezmények (Gyémánt fürdő, optika, könyvesbolt, gyümölcsnap, színház és cirkuszjegyek, Danubius Hotel, Spar kupon, kedvezményes bankszámla és mobiltelefon csomag)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Búzavirág utca 8.

Ha érdekli a lehetőség kattintson a jelentkezés gombra vagy küldje el nekünk önéletrajzát.