Randstad Hungary Kft.
Halásztelekre, műanyagipari termékek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó, autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk OPERÁTOROKAT!

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:

Műanyagipari gépek és eszközök működtetése

Anyagátvétel, anyagmozgatás

Az elkészült termékek vizuális ellenőrzése

Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:

Rendelkezel legalább általános iskolai végzettséggel

Vállalod a folyamatos munkarendet vagy a több műszakos munkavégzést (folyamatos 12 óra/ 3 műszak/valamint 2 műszakos munkarend)

Jó fizikummal rendelkezel

Előny a műanyagiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Halásztelek

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal

Céges buszok, munkábajárás támogatása

Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség, folyamatos fejlődés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Halásztelek

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.