Autóipari alkatrészek (klímaberendezések, villamos motorok, ablaktörlő rendszerek) gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat miskolci munkahelyre az alábbi munkakörbe:

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes buszjáratok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő bér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

3500 Miskolc

Jelentkezni a 06 70 665 5617-es vagy a 06 70 665 5850-es telefonszámon, illetve a fent megadott e-mail címen, önéletrajz küldésével lehetséges, vagy kattintson a jelentkezés gombra!