Nemzetközi autóipari partnercégünk dunavarsányi telephelyére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Autók kipufogójába részecskeszűrők gyártása
  • Félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Szükséges beavatkozások elvégzése, egyszerűbb hibák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Folyamatos műszakrend vállalása (3 nap munka, 3 pihenő nap)
  • Jó állóképesség, segítő és csapatjátékos szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés már a próbaidő alatt is !
  • Cafeteria + egyéb jutattások
  • Szálláslehetőség a Dunavarsánytól legalább 120 km-re lakó munkavállalóknak
  • Céges buszjárat több településről

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

2336 Dunavarsány

Ha felkeltettük érdeklődését kattintson a jelentkezem gombra.