Operátor (Összeszerelő üzem)

Építs karriert, építs Suzukit! Legyél a Suzuki munkatársa, ugyanis Rád is szükségünk van céljaink megvalósításához!  Magas színvonalú, biztonságos és rendezett munkakörülményekkel, valamint megemelt kezdőfizetéssel várunk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • A gyártósor különböző állomásain meghatározott elő- és összeszerelési, ellenőrzési feladatok ellátása
  • Közreműködés új termék bevezetésénél, próbagyártások támogatása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Pályakezdőket is várunk
  • Jó kézügyesség
  • Monotonitástűrés
  • Jó állóképesség, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Sorozatgyártásban, vizuális termékellenőrzés területén szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Ingyenes, igényes szállással várjuk a távolról érkező kollégákat
  • Ingyenes céges buszjáratot indítunk 40 km-es körzetből
  • Megemelt kezdőfizetést
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztást
  • Két műszakos, nyolc órás munkavégzést
  • Ingyenes melegétkezési lehetőséget napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatást
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségeket a környéken
  • Körültekintő betanítási programot
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget (már 1 év után – csoportvezető helyettesi pozícióba)
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszert: díjazzuk az ötleted!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Esztergom

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.