Work Force Kft.

Világszinten vezető autóipari fejlesztő és

gyártó partnerünkhöz

OPERÁTOR

munkatársakat keresünk oroszlányi munkavégzésre azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • alkatrészek összeszerelése
  • gépkezelés és gépbeállítások elvégzése
  • betanuláson, oktatásokon és szakmai képzéseken való aktív részvétel, megfelelés
  • javaslattétel a gyártósorok termelékenységének javításának érdekében
  • a műveleti-, és ellenőrzési utasítások maradéktalan betartása

gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • csapatban való munkavégzés, az ehhez szükséges szociális kompetenciák
  • tanulási hajlandóság
  • precizitás, minőségi munkavégzés, megbízhatóság

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiemelt műszakpótlékokkal
  • Bruttó 1400 Ft / órabér + bónuszok + cafeteria
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Cafeteria bruttó 35.000 Ft
  • Jelenléti bónusz bruttó 30.000 Ft
  • Éves bónusz akár a tárgyév bruttó alapbérének 15%-a
  • Ingyenes céges buszjárat Oroszlányon belül, valamint Környe, Majk, Kecskéd, Tatabánya, Szákszend, Dad, Bokod, Hánta, Bakonysárkány és még számos környező városból
  • Munkatárs ajánlási bónusz akár nettó 100.000 Ft
  • Cégnél eltöltött évek alapján extra jutalmak: szabadság, bónusz
  • Gyermekes családok támogatása: iskolakezdés, nyári tábor
  • Színvonalas munkakörülmények, jól felszerelt szociális helységek, tiszta és rendezett munkakörnyezet
  • Kiemelkedően jó hangulatú csapat
  • Családi napok, rendezvények, csapatépítő programok

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Oroszlány
  • Műszakrend: 3 műszakos 8 órás munkavégzés (éjszakás hét vasárnap kezdődik, forgás: reggeles - éjszakás - délutános). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

 További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7784

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014