OPERÁTOR

Ajkai és noszlopi gyártópartnerünk számára keresünk OPERÁTORI munkakörbe munkatársakat három műszakba!

Feladatok:

  • Gépek kezelése
  • Összeszerelése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelt éjszakás műszakpótlék
  • Jelenléti prémium
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Azonnali munkába állás
  • Modern gyári környezet
  • Bejárás támogatása vagy
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:

Adásztevel, Adorjánháza, Ajka, Bakonyjákó, Bakonypölöske, Békás, Borszörcsök, Csót, Csögle, Dabronc, Dabrony, Devecser, Doba, Döbrönte, Egeralja, Gógánfa, Hosztót, Iszkáz, Jánosháza, Kamond, Káptalanfa, Karakó, Karakószörcsök, Kerta,  Kiscsősz,  Kislőd,  Kispirit,  Magyarpolány,  Mihályháza,  Nagyacsád,  Nagyalásony, Nagydém, Nagypirit, Nagytevel, Nemeshany,  Nemeskeresztúr, Nemesszalók, Noszlop, Nyárád, Nyírád, Pápa, Pápa-Borsosgyőr, Pápanyőgér, Rendek, Somlószőlős, Somlóvásárhely,  Sümeg, Szentimrefalva, Ugod,  Várkesző, Vaszar, Vid, Zalagyömrő, Zalaszegvár

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ajka és Noszlop