A világszerte ismert, 9000 főt foglalkoztató svéd Nolato cégcsoport leányvállalata a Nolato Magyarország Kft. ipari termékek és gyógyászati műanyag segédeszközök gyártásához, fejlesztés céljából keres munkatársakat, 20 percre Győrtől Mosonmagyaróvárra.
Győződj meg a munkakörülményekről: www.nolato.hu

Csatlakozz Te is a Nolato csapatához! Egészségügyi, orvostechnikai, ipari műanyag eszközök összeszerelésére, mérésére, minőségi ellenőrzésre, csomagolásra, dokumentálásra keresünk precíz

Betanított munkatársakat - operátorokat

Milyen céget keresel?

  • Változatos könnyű munkát, barátságos családbarát munkahelyet, összetartó csapatot?
  • Egész évre betervezett műszakbeosztást, olyan céget ahol ünnepnapokon nem dolgoznak?
  • 3 nap munkát és 3 nap pihenést, ahol marad időd a hobbydra, családra?
  • Tiszta, egészséges, biztonságos, légkondicionált környezetet?
  • Bejelentett biztos munkát, korrekt keresetet, választható cafeteriát, ahol megbecsültek mind a pályakezdők mind az idősebbek?

    Ha ezt keresed, csatlakozz Te is több mint 300 fős törzsgárdánkhoz!

Cégünkről:

    Vállalatunk gyógyászati eszközöket pl. tampontokokat, katétereket, inzulin adagolókat, műanyag egészségügyi alkatrészeket, ipari papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt. Több mint 700 fős állományunkat, 40%-os törzsgárda tagsággal, folyamatosan bővítjük. Az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges nagy vállalata a Nolato. Leendő munkatársaink hosszú távon részesei lehetnek egy humánus cégnek, összetartó, jó csapatnak, akik elkötelezettek a minőségi életmentő és egészségügyi termékek gyártása iránt. Társaságunk igényes, tiszta munkakörnyezetet, hosszú távú stabil, biztonságos munkahelyet és kereseti lehetőséget ajánl.

Főbb feladatok:

    • Gyorsan betanulható változatos feladatok, részlegtől függően:
    • termék összeszerelés,
    • minőségi válogatás,
    • ellenőrzés,
    • csomagolás,
    • mérés,
    • dokumentálás,
    • mikroszkópos és vizuális vizsgálat

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettséget, érettségi előnyt jelent
  • Egyes részlegen számítógép alapszintű ismerete
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzést, kitartást, kézügyességet, állóképességet, rugalmasságot, megbízhatóságot

Amit kínálunk:

  • Bér+juttatások, havi átlag bruttó szint: 250-270 ezer Ft
  • Elérhető 2 nap túlórával bruttó 300 ezer Ft, tehát nettó kb. 200 ezer Ft
  • Választható juttatások-cafeteria, amely bérben is kérhető
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, jelenléti pótlék, fizetett túlórák
  • Ajánlási bónusz „ Hozz egy ismerőst” bruttó 100 000Ft a jutalmad
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban vagy munkahelyi ingyenes buszjárat
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka

Egyéb előnyök:

  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés
  • Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható szekrény
  • Belső pályázási, fejlődési lehetőség, gyakornoki, mentori program
  • Elkötelezett munkavállalók, törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Egészségnapok, gyümölcsnapok, szűrések munkaidőben
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony, nőnap stb.
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert számítunk a kollegák véleményére és javaslataira
  • Munkahelyi menza, ebédlő, büfé
  • Vidékieknek ingyenes bérlet, szervezett buszjáratok, győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő Győrből)
  • Munkásszálló vidékieknek egyéni elbírálás alapján

Egyéb információk:

  • Folyamatos, 12 órás műszak, (45 perc szünettel) A folyamatos műszak - 3 munkanap 3 pihenő nap előnye, hogy tervezhető, mellette más munka is végezhető, átlagban kb. 15 munkanap egy hónapban

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár, 9200 Jánossomorjai utca 3.

Telefonon: +36-30-370-23-38 +30-190-76-54