Munkatársat keresünk három műszakba, műszaki végzettséggel az alábbi munkakörbe:

Operátor (műszaki végzettséggel)

Hirdetés szövege:

    LEGFONTOSABB FELADATAI:
    • üzemi munka a különböző édesipari gyártó- és csomagológépeken,
    • az adott gépek önálló kezelése a kiadott gépkezelési utasítás szerint,
    • kisebb javítási és beállítási munkálatok elvégzése meghibásodás esetén,
    • megelőző karbantartási feladatok,
    • a műszak végén a gép megfelelő (üzem közbeni vagy kikapcsolt) állapotban történő átadása,
    • iránymutatás a géphez beosztott kisegítő dolgozó(k) részére,
    • a technológiai szabályok betartása és betartatása,
    • géptakarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint.

    MŰSZAKKEZDÉS:
    • 6.00-14.00
    • 14.00-22.00
    • 22.00-6.00

    ELVÁRÁSAINK:
    • középfokú műszaki végzettség (gépész, mechanikai műszerész, műszerész),
    • önálló munkavégzés,
    • pontosság, precizitás,
    • stressztűrő képesség.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a kívánalmaknak, önéletrajzát bérigénye megjelölésével és a képzettséget igazoló bizonyítványokkal várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület