Ingyenes SZÁLLÁS biztosításával Októberi kezdéssel autóipari klímatechnikai beszállító partner cégünk részére keresünk összeszerelő operátor pozícióba munkatársakat 3 műszakba vagy folyamatos munkarendbe!

Operátor munka Szállással

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek kezelése és kiszolgálása
  • Alkatrészek összeszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vagy a folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kezdő bruttó bér 215.000-235.000 ft
  • Emelt műszakpótlék
  • Vasárnapi pótlék
  • Cafeteria
  • Előrejutási lehetőség, ingyenes továbbképzési lehetőségek
  • Mentorprogram segíti az új dolgozók zökkenőmentes beilleszkedését
  • Kulturált, modern és folyamatosan megújuló munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

Jelentkezés gombra kattintva azonnal meg tudja pályázni a munkalehetőséget! Amennyiben kérdése lenne, hívja a 70/665-5615 számot!