Székesfehérvári autóipari partnercégünk megbízásából

OPERÁTOR

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Termék összeszerelése a munkautasítások alapján
  • Tesztelés és csomagolási feladatok végrehajtása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Gyári, gyártósoron vagy operátori munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tiszta munkakörnyezet
  • Céges buszjáratok
  • Versenyképes alapbér + cafatéria
  • Stabil háttér, biztos, hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • 3 műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Érdeklődni a +36 30 195 1232-es telefonszámon lehet.