IKEA Industry Magyarország Kft.

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

    • Faipari megmunkáló gépeken különböző műveletek végzése
    • Termékek megfelelő minőségben és határidőre történő legyártása, többműszakos munkarendben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. 8 általános iskolai végzettség, szorgalmas, munkájára igényes munkatársakat keresünk

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű munkaszerződést
    • Utazási támogatást a kényelmes munkába járáshoz
    • Nálunk a biztonság az első – csoportos balesetbiztosítás minden munkatársunknak
    • Olyan csapatot, akik befogadnak, készségesen betanítanak
    • Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztást
    • Vezetődtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
    • Odafigyelést az egészségedre, amit gyümölcsnappal és éves egészségügyi kontrollal támogatunk
    • Pénzjutalmat az ötleteidért és a lojalitásodért

    Egyéb információ:
    Munkaruhát, munkavédelmi bakancsot biztosítunk. Akár azonnali kezdés, gyors és egyszerű felvételi folyamat. Munkavégzés helye: Sopron, Ipar körút 19.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Ipar körút 19.

A "jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja az önéletrajzát.