Operátor

Hirdetés szövege:

    Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket. A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős bruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

    Dunavarsányi telephely (Budapesttől 20 km)

    Operátori feladatok:

    • automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés
    • egyszerűbb gépbeállítások elvégzése
    • minőségi követelmények betartása
    • gyártáshoz kapcsolódó dokumentálás.

    Elvárások:
    • pontos, precíz munkavégzés
    • több műszakos munkarend vállalása
    • utazási hajlandóság
    • monotónia tűrés.

    Munkavégzés jellege:
    • megszakítás nélküli, folyamatos munkarend:
    • 3 nap nappali munkavégzés (06:00 - 18:00)
    • 3 nap pihenőnap
    • 3 nap éjszakai munkavégzés (18:00 – 06:00)

    Amit kínálunk:
    • versenyképes fizetés
    • munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
    • egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás, SZÉP kártya)
    • azoknak, akik 120 km-nél távolabb laknak a vállalattól, munkásszállót biztosítunk Budapesten
    • munkaruha biztosítása
    • havi négyszer hazautazás támogatása
    • hűségbónusz
    • továbbképzési lehetőség
    • nyelvi képzési lehetőség stb.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk toborzási napunkra. Időpontért kérjük hívja központi számunkat: 06-24/501-300

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2336 Dunavarsány, Neumann János út 1.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.