HUONKER HUNGÁRIA KFT
Több, mint 20 éve Bicskén, a város egyik legnagyobb foglalkoztatójaként, a régió és az ország ismert és elismert iparági szereplőjeként a műszaki műanyag fröccsöntés és a precíziós fémmegmunkálás területén tevékenykedünk. Növekvő feladataink sikeres teljesítéséhez keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Operátor

Hirdetés szövege:

    Feladatok

    • Egyszerű műanyagipari termékek kézi és gépi összeszerelése az előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően
    • Műanyagipari gépek kezelése
    • A termékek vizuális ellenőrzése

    Elvárások

    • Min.8 általános iskolai végzettség
    • Több műszakos munkarend vállalása
    • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
    • Jó kézügyesség és megbízhatóság

    Amit kínálunk

    • Versenyképes órabér + műszakpótlékok
    • 100%-os bejárástámogatás
    • Nettó 25.000Ft/hó cafeteria
    • Nettó 30.000Ft/hó jelenléti bónusz
    • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben
    • Klímatizált munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2060 Bicske, Tatai út