HumanCentrum Kft.

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről!

Filozófiájuk: „Önre figyelünk, hogy segíthessünk”

Munkatársat keresünk

Operátor

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A hőformázó üzem berendezéseinek (hőformázó gépek, kivágógépek, robotok) munkautasítások alapján történő beállítása, a megfelelő programok betöltése
    • A gyártó berendezések önálló kezelése és üzemeltetése
    • Gyártásindítások elvégzésében történő szabálykövető együttműködés
    • Termelési program alapján a szükséges anyagok biztosítása, munkahelyre mozgatása
    • A termékek gyártási program szerinti mennyiségben és elvárt minőségben történő legyártása
    • Részvétel a termékátállások, szerszámcserék feladataiban a műszakvezetők és technológusok vezetésével
    • A meghibásodások észlelése és ezek jelzése a műszakvezető/üzemvezető részére
    • Legyártott termékek ellenőrzése minőségi és mennyiségi szempontból
    • Csomagolás, késztermékek mozgatása
    • A termeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább szakmunkás végzettség
    • Műszaki érdeklődés, ismeretek
    • Termelővállalatnál gépkezelésben szerzett tapasztalat
    • Számítógép felhasználói szintű ismerete
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Proaktív, segítő hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
    • Műszaki végzettség
    • Targonca vezetői engedély
    • Excel ismeret

Amit kínálunk:

    • Azonnali kezdés
    • Fejlődési, előrelépési lehetőség
    • Kereseti lehetőség havi bruttó 280.000 Ft alapbér
    • Évente nettó 200.000 Ft cafeteria
    • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca 34.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen egy önéletrajz csatolásával.