Exact Systems Hungary Kft.
Szeretne olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehet és tudásával, illetve tapasztalataival hozzájárulhat a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként győri munkavégzésre keres azonnali kezdéssel betanított

Operátor-Győr

munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Termeléstámogatás ESD védett munkakörnyezetben
  • Chip beültetése panelbe
  • Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Monotónia tűrés
  • 3 műszakos rend vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó juttatás: 260.000 - 300.000 Ft
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Cafeteria 10.000 Ft
  • Munkatárs ajánlási bónusz 25.000 Ft
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, szabadsággal
  • Tiszta, rendezett, ESD védett környezet, klimatizált helységekkel
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali kezdés

Egyéb információ az állásról:

  • Egyéb információ:
  • Műszak és munkarend: 3 műszakos munkarend
  • Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

9000 Győr

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Győrben, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.