Cargill Takarmány Zrt (CARGILL TAKARMÁNY ZRT.)

A Cargill nemzetközi cég élelmiszeripari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. Az 1865-ben alapított családi tulajdonú társaság a világ 72 országában 158.000 alkalmazottal dolgozik. A Cargill innovatív megoldásokat nyújtva működik együtt ügyfeleivel sikereik elérésében és elkötelezte magát, hogy globális ismereteit és tapasztalatait felhasználva tesz eleget a helyi gazdasági, környezetvédelmi és társadalmi kihívásoknak.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Operátor- granuláló kezelő

Főbb feladatok, munkák:

    A Cargill Takarmány Zrt. pápai telephelyére keresünk új kollégát

    Főbb feladatok:
    - Granuláló és keverő gép üzemeltetése
    - Gyártás kiszolgáló berendezések kezelése (gőzfejlesztő, hűtőtorony, stb.)
    - Gyártásközi mérések elvégzése, dokumentálása
    - Gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk vezetése
    - Kapcsolattartás más területekkel (karbantartás, siló kezelők, gyártástervezés)
    - Gyártás során felmerülő kisebb műszaki feladatok elvégzése (szerszámcsere, hibaelhárítás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:
    - Minimum szakmunkás végzettség,
    - 3 műszakos munkarend vállalása
    - Számítógépes alapismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny:
    - Takarmány, gabona ismeret
    - Műszaki szemlélet
    - Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

    Amint kínálunk:
    - Jó vállalti légkör
    - Kiszámítható munkaidő
    - Életbiztosítás
    - Cafetéria (SZÉP kártya)
    - Heti gyümölcs csomag

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8500 Pápa, Külső-Győri út 1.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Érdeklődni:
Pápa, Külső Győri út 1/d