A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10.000 munkavállalót foglalkoztat.

Budapesti, Gyáli, Pátyi gyáregységünk csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat.

Operátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a mindenkor érvényes munkautasításban előírt folyamatok szerint;
  • hatékonysági mutatók teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével;
  • munkavédelmi utasítások betartása;
  • a gyártósor számára kijelölt munkahelyén a műszakonkénti takarítások elvégzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • többműszakos munkarend vállalása;
  • felelősségteljes munkavégzés;
  • tanulási hajlandóság.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó hangulatú és összetartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Gyál, Páty

Kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra, illetve érdeklődjön a 80/201-052-es telefonszámon.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.