A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.
A Dana Hungary Kft győri székhelyére felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A VÁLLALAT 34 ORSZÁGBAN VAN JELEN

KÖZEL 29.000 MUNKAVÁLLALÓT ALKALMAZ

A GYŐRI RÉGIÓ EGYIK LEGNAGYOBB VÁLLALATAKÉNT

A DANA HUNGARY KFT. 4 TELEPHELYEN KÖZEL 700 FŐT FOGLALKOZTAT.

Operátor

LIGHT VEHICLE – DIFFERENCIÁLMŰ SZERELDE TERÜLETRE

Főbb feladatok:

  • Zöldmezős beruházású fogaskerékgyártással foglalkozó vállalatnál differenciálművek és a beépülő alkatrészeinek összeszerelése
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • Szállítószalag feltöltése a differenciálmű alkatrészeivel
  • Anyagmozgatás a differenciálmű szerelde területén
  • Az előírt napi gépkalibrációk elvégzése
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségellenőrzése
  • Betanulási időszak után a munkafolyamatok önálló elvégzése
  • Rend és tisztaság fenntartása a differenciálmű szerelde területén
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése

Elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános
  • Középfokú (autóipari, fémipari) végzettség előny
  • Gyártási környezetben (elsősorban motor, autó, váltó, differenciálmű, turbófeltöltő szerelésben) szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, önálló munkavégzés
  • 2019-ben és 2020-ban egyműszakos munkarend (2021-től többműszakos munkarend) vállalása

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25 000 Ft)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.