Dana Hungary Gyártó Kft.
A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.
A Dana Hungary Kft győri székhelyére felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

Operátor

Főbb feladatok:

  • Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek összeszerelése
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségellenőrzése
  • Betanulási időszak után a munkafolyamatok önálló elvégzése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános
  • Autóipari, fémipari végzettség előny
  • Gyártási környezetben, szerelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása (2, 3 vagy folyamatos műszakos munkarend)

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.