Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat. Munkatársat keresünk telekommunikációs egységek kozmetikai felújítására

Operátor SZÁLLÁSSAL bruttó 105 000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ december 15-ig történő belépés esetén

    pozícióba a következő feltételekkel.

    A MUNKAKÖRT MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK IS BETÖLTHETIK.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése.
  • Tisztítás, tesztelés.
  • Szét-összeszerelés.
  • Csomagolás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok.
  • Megbízhatóság.
  • Monotonitástűrés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi/szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 151 000 Ft/hónap,
  • Bruttó 105 000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ a december 15-ig saját állományba, első alkalommal belépett munkavállalók részére
  • NETTÓ 20 000 FT/HÓ TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ utalványban minden munkakör esetén (Connected Home)
  • NETTÓ 8 000 FT/HÓ JELENLÉTI BÓNUSZ utalványban
  • NETTÓ 70 000 FT AJÁNLÁSI BÓNUSZ
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap belépési szint
  • Műszakpótlék.
  • Túlóra pótlék.
  • Bejárási költség térítés.
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen.
  • Bejelentett munkahely.
  • Megbízható vállalati háttér.
  • Többműszakos munkarend.

Egyéb információ:

  • Kezdés: folyamatos, azonnali

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva vagy hívja munkaidőben a +36 1 2961 876 telefonszámot.
  • A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Operátor
    • Hirdető cég: CTDI Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XVIII. kerület
    • Feladatok: Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése. Tisztítás, tesztelés. Szét-összeszerelés. Csomagolás.
    • Elvárások: Befejezett általános iskolai tanulmányok. Megbízhatóság. Monotonitástűrés.
    • Elvárt végzettség: Általános iskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-12-13
    Állás, munka még: CTDI Kft.>