• "Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."
  • Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe
  • Operátor – csomagoló

    (fröccsöntő üzem)

    Feladatok:

    • Késztermék ellenőrzése, csomagolás
    • Minőségi hiba esetén a gépbeállító illetve a minőségügyi munkatárs értesítése
    • Munkaterület és környezete tisztántartása
    • Gépek takarítása
    • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
    • Biztonsági és higiéniai előírások betartása
    • Új operátorok betanítása

    Elvárások:

    • 3 műszakos munkarend vállalása

    Előny:

    • Hasonló területen szerezett tapasztalat
    • Közeli lakhely

    Amit kínálunk:

    • Lendületes csapat
    • Tiszta, rendezett környezet
    • Modern, fejlődő üzem
    • Stabil háttér
    • Biztos jövedelem
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Bónusz
    • Étkezési hozzájárulás
    • Buszjárat

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés
    • Egyéb fizikai munka
    • Gyártás, Termelés
    • Operátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XXII. kerület

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

    Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.