"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."

Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

Operátor – csomagoló

(fröccsöntő üzem)

Feladatok:

  • Késztermék ellenőrzése, csomagolás
  • Minőségi hiba esetén a gépbeállító illetve a minőségügyi munkatárs értesítése
  • Munkaterület és környezete tisztántartása
  • Gépek takarítása
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Biztonsági és higiéniai előírások betartása
  • Új operátorok betanítása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Lendületes csapat
  • Tiszta, rendezett környezet
  • Modern, fejlődő üzem
  • Stabil háttér
  • Biztos jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.