Carbopress (Hungary) Kft.
  • Versenyképes fizetésre vágysz? Csatlakoznál egy jó csapathoz? Szívesen kipróbálnád magad az autóiparban? Ne maradj le, csatlakozz a Carbopress (Hungary) Kft termelési csapatához és légy részese egy prémium kategóriás luxus sportautó karosszéria elem előállításának.

  • Csatlakozz hozzánk

    Operátor

    pozícióba!

    Az alábbi feladatok várnak Rád:

      • Meghatározott gyártási folyamatok végrehajtása, melyben kollégáink segíteni fognak
      • Elkészült termékek leellenőrzése
      • Szükséges papírok kitöltése
      • Területed rendezetten és tisztán tartása

    Téged keresünk, amennyiben:

      • Jó a kézügyességed és a látásod
      • Lehet számítani a munkádra
      • Tudod vállalni a többműszakos munkarendet

    Amit kínálunk Neked:

      • Bruttó. 276.000 Ft havi alapbérrel kezdesz
      • Alapbéren felül 30%-os műszakpótlék jár neked
      • Bruttó 33.000 Ft Cafeteria kerettel rendelkezhetsz (próbaidő után)
      • Térítjük az utazási költségeidet autóval történő bejárás esetén is
      • Összetartó, segítőkész csapat fogad téged
      • Azonnal tudsz kezdeni

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Gyártás, Termelés
    • Operátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Kukorica utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Ne gondolkozz sokáig, kattints a "jelentkezem" gombra és küldj egy önéletrajzot, hogy már holnap jöhess felvételizni.