Byd Smart Device Hungary Kft.
  • A BYD Smart Device Hungary Kft. fő profilja elektronikai termékek összeszerelése. Pátyon, a Prologis Parkban induló gyáregységünke keresünk azonnali kezdéssel, tesztírás nélkül operátorokat.

  • Bővülő csapatunkba

    Operátor

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • elektronikai termékek összeszerelése, bevételezése, tesztelése, csomagoló anyagok előkészítése
      • a munkautasításban előírt termékek gyártása
      • munkavédelmi utasítások betartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum 8 általános iskolai végzettség;
      • kétműszakos munkarend (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
      • felelősségteljes munkavégzés

    Amit kínálunk:

      • alapfizetésen felül: bónusz, egyéb juttatások
      • modern munkakörnyezet
      • szakmai fejlődési lehetőség
      • jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó csapat
      • hétvége szabad
      • céges busz, szállás biztosított

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2071 Páty, Szent József

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    A munkakör betöltése nem igényel végzettséget.