Exact Systems Hungary Kft.
Szeretne olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehet és tudásával, illetve tapasztalataival hozzájárulhat a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként budapesti munkavégzésre keres azonnali kezdéssel betanított

Operátor (Budapest, XXIII.)

munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkadarabok festésre való előkészítése és mozgatása, valamint apróbb javítások elvégzése ecseteléssel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncás és/vagy darus képzettség

Amit kínálunk:

  • Bruttó havi bér: 260.000 – 300.000 Ft
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Készpénz cafeteria 8300 Ft
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Munkaruházat
  • Azonnali kezdés
  • Munkatárs ajánlási bónusz 25.000 Ft

Egyéb információ az állásról:

  • Egyéb információ:
  • Műszak és munkarend: 3 műszak 8 órában.
  • Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

XXIII. kerület

Jelentkezni önéletrajz küldésével a lehet!
Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Budapesten, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.