Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Cégünk 2006-os alakulása óta fontos összeszerelői műhelye a németországi Bernstein AG vevőinek. A Bernstein Kft. több ezer megrendelés teljesítését képes ellátni, melyet a mostanra 130 főre gyarapodó, kiváló minőséget nyújtó kollégáinknak köszönhetünk. Ha szeretnél ebbe a jó hangulatú csapatba tartozni, várunk Téged a következő pozícióra:

Operátor

Mi lenne a feladatod?

    Kapcsoló és szenzor termékek összeszerelése, forrasztása

    Hibás termékek kiszűrése

    Munkakörnyezeted rendben tartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Forrasztási gyakorlat

Mit tudunk nyújtani?

    8 órás, a teljes jövedelmedre vonatkozó bejelentést

    Alapbért + teljesítményarányos mozgóbért + cafeteria juttatásokat

    Hatékony betanítást

    Családias, jó hangulatú munka környezetet

    Összetartó, segítőkész csapatot

    Egészség megőrzés támogatást

    Változatos szerelési feladatokat

    Visszacsatolást a munkádról

    Gyümölcsnapot

    Ötleteidért pénzjutalmat

    Év végén hűségpénzt

Kiket várunk?

    Akik jó kézügyességgel rendelkeznek

    Jól látsz kisebb alkatrészeket szemüvegben, vagy anélkül

    Ha többféle terméket készítenél, valamint változatosabb feladatokat látnál el

    Fontosnak tartod, hogy honorálják a gyorsaságod és a precizitásod

    Két műszakot tudsz vállalni

Egyéb információ az állásról:

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 06. 30.

Egyéb juttatások: cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bernstein Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Operátor
  • Hirdető cég: Bernstein Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Kapcsoló és szenzor termékek összeszerelése, forrasztásaHibás termékek kiszűréseMunkakörnyezeted rendben tartása
  • Elvárások: Akik jó kézügyességgel rendelkeznekJól látsz kisebb alkatrészeket szemüvegben, vagy anélkülHa többféle terméket készítenél, valamint változatosabb feladatokat látnál elFontosnak tartod, hogy honorálják a gyorsaságod és a precizitásodKét műszakot tudsz vállalni
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.18