B. Braun Medical Kft. (B.BRAUN MEDICAL KFT.)
Csatlakozzon hozzánk

Operátor

pozícióba!

Feladatok:

    Feladatok:

    • Három műszakos munkarend
    • Könnyű, betanított fizikai munka
    • Monoton összeszerelési feladatok
    • Gyártó gépek felügyelete, kezelése
    • Munkatervek értelmezése
    • Gyártásközi dokumentációk kezelése
    • Az elkészült termékek vizuális ellenőrzése és az eredmények rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szigorú higiéniai szabályok betartása

Amit kínálunk:

    • Kezdő bér: bruttó 1315 Ft/óra, Negyedik teljes hónaptól: bruttó 1351 Ft/óra
    • Elérhető havi jelenléti bónusz: bruttó 42 500 Ft
    • SZÉP-kártya: bruttó 15 747 Ft/hó
    • Kollektív Szerződésben szabályozott egyéb juttatások (pl. kulturális, szociális stb.)
    • Munkaviszony tartamától függően elérhető egyéb juttatások (munkatárs-ajánlási és hűségbónusz, valamint törzsgárda juttatás)
    • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés saját állományban
    • Nem ledolgozandó, 40 perces fizetett szünet műszakonként
    • Ingyenes buszjárat a lakóhelyről

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös, Déli Külhatár utca 2.