Ha szeretnél hosszútávon egy stabil környezetben, kiemelkedő juttatások mellett munkahelyet találni, akkor várjuk a jelentkezésed az alábbi munkakörre:

OPERÁTOR

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

  • Versenyképes juttatási csomag
    • Keress akár br. 250.000-290.000 Ft-ot havonta (alapbér+cafeteria+műszakpótlék)
    • Kiemelt műszakpótlékok
    • Br. 25.000-35.000 Ft cafetereia
    • Mozgóbérek és bónuszok
  • Választható munkarend: Állandó éjszaka, 2-3 műszak, folyamatos 3 és 12 órás munkarend

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Termelő gépek üzemeltetése
  • Termékek összeszerelése
  • Kézi anyagmozgatás
  • Sorjázás, ragasztás, csiszolás
  • Gyártásbeli probléma esetén azonnali jelzés a vezetőknek.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel legalább 8 általános iskolai végzettséggel,
  • Betöltötted a 18. életévet
  • Hasonló területen szereztél már szakmai tapasztalatot (fémipar, autóipar, elektronika ipar)
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzésben

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérlek önéletrajzod a pozíció megnevezéssel küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva.