Operatív vezető álláslehetőség

Közel 50 éves szakmai múlttal rendelkező, 100 %-ban magyar tulajdonú, elsősorban lemezmegmunkálással, forgácsolással, élhajlítással, hegesztéssel foglalkozó cég élére keresünk

Operatív vezető munkatársat

Feladatok:

  • A vállalat stratégiai, gazdasági és gyártási döntéseinek meghatározása, a cég első számú vezetőjeként biztosítja a cég teljes körű operatív működését
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a tulajdonossal a műszaki, gyárthatósági kérdések tekintetében, valamint kidolgozza az erőforrás terveket, költségterveket, utókalkulációkat.
  • Személyes jelenlétével és vezetésével ellenőrzi a gyártás határidőre történő elkészülését, törekszik a gyártás optimális átfutási idejének biztosítására, rendszeresen kapcsolatot tart és egyeztet a megrendelőkkel.
  • A gyártási folyamatokat leszabályozza, nagyobb csapatot vezet és motivációs rendszereket alakít ki.
  • Újítási lehetőségeket, beruházási igényeket és fejlesztési javaslatot fogalmaz meg a tulajdonos felé.
  • Új vevőket keres, személyes tárgyalásokat folytat, árajánlatokat dolgoz ki, meglévő vevői keretszerződések újra tárgyal, belső hatékonyságnövelő akciótervet dolgoz ki és valósít meg csapatával.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Tárgyalási angol vagy német nyelvtudás
  • Minimum 5 éves mérnöki tapasztalat gyártásban
  • Irodai programok erős szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, mérnöki programok)
  • Határozott, proaktív, innovatív, projektszemlélet
  • Önállóság, felelősségvállalás
  • Vezetői kvalitások, példamutató magatartás
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Szép Kártya
  • Kötetlen munkarend
  • Céges autó
  • Vállalati laptop és mobil telefon

Munkáltató profilja:

Közel 50 éves szakmai múlttal rendelkező, 100 %-ban magyar tulajdonú, elsősorban lemezmegmunkálással, forgácsolással, élhajlítással, hegesztéssel foglalkozó cég

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jász- Nagykun- Szolnok megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.