Minerva 90 Felsőoktatási és Tanfolyamszervező Kft. (MINERVA 90 Kft. Felsőoktatási és Tanfolyamszervező Kft.)
  • Az 1989-ben alakult Minerva 90 Felsőoktatási és Tanfolyamszervező Kft. célja a magas színvonalú oktatás biztosítása, minőségi, piacképes tudás átadása.

  • Operatív vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Az új kolléga feladata 3 főállású, valamint külső helyszíneken további 3-4 részmunkaidős kolléga vezetése, a mindennapi feladatok operatív irányítása, kontrolling feladatok ellátása, felnőttképzési ágazati stratégia készítése és megvalósítása, piac- és versenytárs figyelés, fejlesztések menedzselése, partnerekkel való kapcsolattartás, továbbá kapcsolatépítés, valamint részvétel a cég kommunikációs tevékenységében.

      Az új kolléga felelős a felnőttképzéshez kapcsolódó dokumentáció jogszabály szerinti megfelelőségéért, a felnőttképzési ágazat teljeskörű működéséért.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség
      • Minimum 3-5 éves, felnőttképzésben szerzett szervezési tapasztalat
      • legalább 1-2 év vezetői tapasztalat
      • felnőttképzési piac, továbbá a felnőttképzési törvény, és a vonatkozó jogszabályi környezet alapos ismerete
      • mobilitás, utazási hajlandóság
      • alapvető IT kompetenciák

      Szükséges kompetenciák

      • operatív vezetői készségek
      • üzleti érzék, üzleti gondolkodás
      • kezdeményezőkészség, proaktivitás
      • problémamegoldó készség, döntésképesség
      • következetes, határozott személyiség,
      • jó szervező és rendszerező képesség,

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • felnőttképzésben szerzett vezetői tapasztalat
      • felnőttképzési szakértői tevékenység, névjegyzéken való részvétel

    Amit kínálunk:

      • dinamikusan fejlődő vállalat
      • szakmai kihívások
      • versenyképes és motiváló bérezés

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Oktatás-, Tudomány vezető
    • Oktatásszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja motivációs levelét és fényképes önéletrajzát!