MALADUPI Kft
Bővülő csapatunkba

Operatív vezető

munkatársat keresünk.
Cégcsoportunk integrált vállalatként tevékenykedik. Tevékenységi területei magába foglalják a takarmánytermelést, baromfitenyésztést, feldolgozást és értékesítést. A vállalat 2000-ben alapították Magyarországon. 2020 évben teljes felújítás után újra indul az üzem. Társaságnak tervezetten évente 15 millió brojler csirke felnevelése a cél és folyamatosan bővíti kapacitását. 2021 elejétől új telep működése indul meg ami további 3,5 millió / év csirke felnevelésével foglalkozik. A fő célunk – magasabb minőséget elérni kedvező áron, hogy a hazai és nemzetközi piacon emeljük a magyar csirke hírnevén. A hús nagykereskedelmi értékesítése a hazai piacok mellett főleg az EU országaiba (pl. Németországba, Hollandiába, Olaszországba, Belgiumba, Ausztriába, Szlovákiába, Szlovéniába, Romániába, stb.) irányul.

Főbb feladatok, munkák:

- A teljes termelési és karbantartási terület összefogása;
- Az irányítása alá tartozó területek operatív vezetése;
- Új szerződések megszerzésének folyamatában szakmai támogatás biztosítása;
- A termelésben dolgozók napi operatív irányítása;
- Tulajdonosi kör támogatása döntés-előkészítések, tervezési periódusok alkalmával;
- Folyamatos fejlesztési projektekben aktív részvétel;
- Üzleti folyamatok átvilágítása, hatékonyabbá tétele;
- A vágóhíd termelésének, működésének és hatékony teljesítményének tervezése és irányítása, az üzem szervezeti és funkcionális működőképességének biztosítása, költségvetés, a tervek megvalósítása;
- A gyártás és a minőség-felügyelet biztosítása, hogy a napi termelési és szállítási programok a minőségi, mennyiségi és költségszempontok figyelembevétele mellett teljesüljenek;
- Kialakítja a munkaszervezetet, szabályozza a belső munkaköröket, a részlegek közti együttműködést és hatásköröket. Megköti a működéshez szükséges szerződéseket. Megszervezi a működéshez szükséges engedélyek beszerzését. Kapcsolatot tart a Hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség, ideális esetben közgazdasági vagy élelmiszeripari mérnőki szakon;
- Legalább 2 év szákmai tapasztalat húsfeldolgozási iparban vagy agrár területen;
- Üzleti szemlélet, gazdasági hozzáértés;
- Megbízhatóság, pontosság;
- Kiváló szervező- problémamegoldó és koordinációs készség;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Gépész- illetve mérnők, agrármérnök végzettség előny;

Amit kínálunk:

- Velünk egy stabil, tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatja meg karriercéljait;
- Kihívást jelentő munkákban való részvétel;
- Modern, kulturált munkakrnyezet;
- Kiemelt magas jövedelem;

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

4440 Tiszavasvári

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzot