Több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú Kft

OPERATÍV VEZETŐ HELYETTES

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a társaság felépítése, működése, tevékenysége megismerését követően javaslatok a folyamatok optimalizálására, a működés koordinációja,
  • új üzleti lehetőségek feltárása,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • alvállalkozók, beszállítók kontrollálása,
  • új üzleti lehetőségek feltárása, üzletfejlesztési célok kidolgozása,
  • stratégiai tervezés és fejlesztés,
  • aktív részvétel az operatív irányításban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • agrármérnöki vagy állatorvosi végzettség,
  • legalább 5 év szarvasmarha tenyésztési ágazatban szerzett tapasztalat,
  • őszinte, határozott kommunikáció írásban és szóban,
  • fejlett vezetői készség, magabiztos, határozott fellépés,
  • terhelhetőség, rugalmasság, pozitív beállítottság,
  • saját gépjármű,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • számítástechnikai ismeretek.

Előny, de nem feltétel:

  • több éves vezetői vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • azonos munkakörben szerzett tapasztalat,
  • német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés és juttatás
  • szakmai kihívást jelentő, igényes és összetett feladatok
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

    Biatorbágy / Budaörs iparterület (Premier Outlet közelében)

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Állatorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, 2051 Erdővári ipartelep 060/a.

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet.