Élelmiszeriparban érdekelt, stabil, dinamikusan fejlődő partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:

Operatív termelési vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A társasághoz tartozó üzemek rendszerszintű irányítása, összehangolása, ellenőrzése
  • A napi termelés megtervezése, megszervezése, alapanyagok biztosítása
  • Emberi erőforrás és napi munka tervezése
  • Az alapanyag felhasználásának koordinálása
  • A költséghatékony működés biztosítása
  • A logisztika és kiszállítás tervezése, nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a szakterületi vezetőkkel
  • Éves tervek készítése
  • Folyamatos riportálás a közvetlen vezető felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, gyorsaság, jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
Előny:
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Telefon
  • Számítógép
  • Céges autó
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Munkavégzés helye:

Debrecen