Dinamikusan fejlődő rövid távú ingatlan bérbeadással foglalkozó budapesti start up vállalkozásunk keresi új csapattagját

operatív menedzser

pozícióba.

    A munkavégzés helye Budapest belvárosa és home office vegyesen. Rugalmas, 16 órás műszakokban dolgozunk 08:00 és 24:00 óra között, amit 60-40% arányban osztunk meg az irodai és az otthoni helyszínek között. A 16 órás műszak hosszú, cserébe átlagosan csak 10 napot dolgozol havonta.

FŐBB FELADATOK:

  • Lakástulajdonosok kérdéseinek megválaszolása, általános napi kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a vendégekkel (személyes, telefonos, e-mail-es)
  • Szállásközvetítő rendszerek kezelése
  • Foglalások szállodai szoftverben való kezelése
  • Takarítókkal, hostokkal, karbantartóval, mosodával való kapcsolattartás
  • Check-in, takarítás, karbantartás szervezése, folyamatok optimalizálása
  • Kisebb anyagbeszerzések felügyelete, ezek koordinációja és szervezése
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív teendők

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 2 év ügyfélkapcsolatban, vagy projekt menedzsmentben szerzett gyakorlat
  • Remek kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kiváló angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatalos, barátságos, laza munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség

ELŐNY:

  • Turizmusban, hotelben, vendéglátásban szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.