Masped Logisztika Kft.
  • A MASPED Logisztika Kft. a MASPED Csoport tagjaként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

  • Munkatársat keresünk

    Operatív logisztikai vezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • operatív logisztikai folyamatok tervezése, kidolgozása, ellenőrzése, mérése, elemzése és folyamatos fejlesztése
      • a logisztikai területekhez tartozó munkatársak (több mint 100 fő) szakmai irányítása, motiválása, fejlesztése, feladataik meghatározása és a teljesítés folyamatos ellenőrzése
      • raktárak működési rendjének meghatározása, ellenőrzése, összehangolása
      • ügyfelek forgalmának és szolgáltatások minőségének (KPI) követése, havi jelentése
      • szerződések, ajánlatok kialakítása
      • költségek folyamatos optimalizálása
      • vezetői és tulajdonosi jelentések, nyilvántartások készítése
      • minőségirányítási rendszer felügyelete
      • informatikai háttér felügyelete, szükséges fejlesztések koordinálása
      • innovatív megoldások bevezetése a logisztikai területen
      • logisztikai folyamatokkal és a napi működéssel kapcsolatos megrendelések lebonyolítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • raktár-logisztikai területen szerzett minimum 5 éves vezetői tapasztalat és felsőfokú szakirányú végzettség
      • tulajdonosi szemlélet és rendszerben gondolkodás képessége
      • stratégiai gondolkodás, önálló munkavégzés
      • belső késztetés a folyamatos fejlődésre, szakmai kihívások állandó keresése
      • eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd, proaktivitás
      • a magas minőség iránti elkötelezettség
      • kiváló kommunikációs és kezdeményező készség, határozott kiállás
      • tárgyalóképes angol nyelvtudás
      • kiemelkedő számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point)

    Amit kínálunk:

      • komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
      • változatos, sokoldalú, felelősségteljes munka
      • stabil vállalati háttér
      • családias, támogató munkahelyi légkör
      • versenyképes jövedelem
      • kiemelkedő bérezés és juttatások
      • céges mobiltelefon, laptop, cégautó

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Szállítás, Logisztika vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Szikratávíró utca 17.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a ,,Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el.