A BHS Trans Kft. immáron 8 éve áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, országszerte számos telephellyel. Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat Dunakeszin fekvő irodánkba az alábbi pozícióra:

Operatív kontroller

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások várnak
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat, csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak
  • Modern, minden igényt kielégítő munkakörnyezet és munkaeszközök

Főbb feladatok:

  • Napi operatív működést támogató riportok készítése
  • GPS rendszerből származó adatok feldolgozása, összesítése
  • Üzemanyag elszámolással kapcsolatos riporting
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégvezetéssel és társosztályokkal
  • Terv-tény eltérés elemzések készítése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismerete
  • Analitikus szemléletmód
  • Komplex rendszerek átlátásának képessége
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • MS Office programok felhasználó szintű kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • VBA ismeret, SQL ismeret
  • GPS rendszer ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Projektmenedzsment
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.