MVM Services Zrt.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

operatív képzés szervezési csoportvezető

Feladatok

  • Irányítja a társaságcsoport képzés-fejlesztési programjainak megvalósítását.
  • Felelős a társaságcsoport tanfolyamainak, tréningjeinek megszervezéséért, koordinációjáért, gondoskodik a tréninghelyszínek felkutatásáról, ajánlatok bekéréséről, megrendelések elkészítéséről.
  • Felelős a hatáskörébe tartozó szerződések megkötéséért, megrendelésekért, teljesítések igazolásáért, költségek lekövetéséért.
  • Felelős a képzések és képzéssel kapcsolatos adatbázisok naprakész nyilvántartásáért.
  • Felelős az operatív képzésszervezés működési folyamatainak fejlesztéséért.
  • Felelős az MVM Csoport e-learning megoldás üzemeltetéséért.

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági / tanári / műszaki)
  • Minimum 5 év képzésszervezési vagy rendezvényszervezési tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű SAP, MS Office ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Magas szintű kommunikációs és szervezőkészség
  • Eredményorientáltság
  • Ügyfélközpontúság
  • Problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Üzleti és HR rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest