Quercus Audit Kft.
Munkatársat keresünk

Operatív gazdasági, pénzügyi és számviteli vezető

pozícióba.
Az operatív gazdasági, pénzügyi és számviteli vezetőt, partnerünknek, egy több mint 25 éves múlttal rendelkező, Dél-Pest-megyei mezőgazdasági és élelmiszeripari vállalatnak keressük.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégcsoport szinten gazdasági, pénzügyi és számviteli feladtok összefogása és irányítása
  • Gazdasági folyamtok rendszerszintű tervezése és kialakítása, (újra) szervezése
  • Cash-flow tervezés és kontroll
  • Finanszírozási források felhasználásának megkeresésese és optimalizálása
  • Üzleti terv készítése, év közbeni felülvizsgálatok
  • Heti, havi, negyedéves terv/tény adtok elkészítése és elemzése
  • Vezetői-és belső információs rendszer felülvizsgálata, működtetése
  • Együttműködés a termelési és kereskedelmi terület vezetőivel a hatékony vállalati működés érdekében
  • Hatékony munkaerő gazdálkodás kialakítása
  • Vállaltirányítási osztály vezetése, strukturálása, meglévő munkatársak motiválása
  • A cég management támogatása és az abban való szerves részvétel
  • A társaságok vagyonának biztosítása, a társasági vagyon- és eszköz védeleméhez szükséges elszámoltatási, okmány és bizonylati fegyelem kialakítása és ellenőrzése
  • Gondoskodás a készletgazdálkodás kialakításáról, a hatékony és takarékos készletgazdálkodás rendszeres ellenőrzése
  • A mindenkori pályázati források felkutatása és implementálása
  • A vállalat számviteli, pénzügyi műveleteinek tervezésének koordinálása, a számlarend ellenőrzése, bizonylati szabályzat, elszámolási és nyilvántartási rend megfelelő működtetése
  • Aktív közreműködés a vállalat számviteli és pénzügyi politikájának kialakításában, a könyvelési rendszer kiépítésében és működtetésében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági-pénzügyi végzettség
  • Gyors alkalmazkodó képesség és beilleszkedési kompetencia
  • Proaktív magatartás, gyors problémamegoldó képesség
  • Rendszerszintű gondolkodás és önállóan rendszer kialakítási képesség
  • Magas szintű gazdasági, számviteli szakmai ismeretek
  • Gazdasági területen, vezetői munkakörben megszerzett 4-5 éves gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszerek irányítói szintű ismerete
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret
  • Önköltségszámítások termelő vallatnál és kontrolling ismerte
  • Önálló és terhelhető munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkában való együttműködési affinitás és képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Kreatív új lehetőségek kialakítása
  • Felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos, sokrétű és változatos szakmai kihívások
  • Cégautó
  • Bonusz rendszerben való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A "jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!