A Balaton Bútorgyár, 125 éves múlttal rendelkező vállalat, ahol a szaktudás, a tapasztalat és a tradíciók - központi szerepet töltenek be. A céget mindig is a fejlett technológia és a magas szintű minőség jellemezte, ennek köszönhető, hogy mára a régió egyik legkorszerűbb bútorgyártó üzemévé vált.

Bővülő csapatunkba keressük most leendő kollégánkat -

OPERATÍV BESZERZŐ

munkakörbe 1 főt.

Főbb feladatok, munkák:

  • beszállítókkal való kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a beszállítók által vállalt határidők tartására,
  • termeléshez és karbantartáshoz kapcsolódó anyagok, segédanyagok beszerzése,
  • a rendelésállomány nyomon követése a vevő/gyártási igények alakulásának megfelelően,
  • a megfelelő mennyiségű alapanyagkészlet biztosítása és szinten tartása,
  • a beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • az új projektek alkatrész-beszállítóinak felkutatása, pályáztatása,
  • az éves megtakarítási tervekhez szükséges beszerzői intézkedések kivitelezése,
  • árajánlatok bekérése, ár-összehasonlítások-, kimutatások-, statisztikák készítése,
  • vállalatirányítási rendszer használata,
  • folyamatos kapcsolattartás a műszaki előkészítési osztállyal, a belkereskedelmi és export osztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • min. 5 éves, releváns területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,
  • gyors észjárás, kiváló problémamegoldó képesség,
  • számítógép felhasználói ismeretek (MS Office: Word, Excel),
  • önállóan és csapatban is tudjon dolgozni,
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • faipari technikusi végzettség, vagy felsőfokú faipari végzettség (faipari mérnök, erdőmérnök),
  • bútoripari alapanyagok ismerete,
  • vállalatirányítási rendszerek használatában jártasság,
  • FSC tanúsítványhoz kapcsolódó ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség Európa vezető bútorgyártó cégénél,
  • versenyképes jövedelem,
  • egyéb béren kívül juttatások,
  • céges telefon,
  • pályakezdők számára betanítási program,
  • hosszú távú, családbarát, stabil munkalehetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkakör,
  • kulturált, ergonomikus munkakörnyezet,
  • és a megunhatatlan „fa illat”.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út 4.

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen lenne csapatunk tagja, küldje el Szakmai Önéletrajzát - a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

„Az életet stílusos környezetben élvezhetjük igazán”