Operációs vezető

nagykőrösi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • az irányítása alá tartozó logisztikai terület magas színvonalú működésének biztosítása
  • határidős raktári munkafolyamatok teljes körű ütemezése, felügyelete, ellenőrzése
  • raktári rend fenntartása
  • napi kapcsolattartás az on site ügyféllel és a beszállítókkal
  • rendszeres és ad hoc riportok készítése a vállalat vezetése és az ügyfél számára
  • leltárok, készletellenőrzések lebonyolítása

Elvárársok:

  • középfokú végzettség
  • minimum 2 év csoportvezetői tapasztalat raktár-logisztikai területen
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • vezetői attitűd
  • magas fokú precizitás
  • problémamegoldó készség
  • rugalmasság
  • stressz tűrő képesség
  • önállóság
  • felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munka és stabilitás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelt bérezés
  • juttatások (cafetéria, munkába járás támogatása, céges mobiltelefon, AYCM sportkártya támogatás)
  • munka-magánélet megteremtésének támogatása (családbarát munkahely)
  • munkavállalóit megbecsülő, értéküket felismerő, ’emberekben’ és csapatokban hosszútávon gondolkodó, lojális munkaadó
  • modern munkakörnyezet
  • segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nagykőrös