Állami tulajdonban lévő cégünk 1992 óta működik, és mostanra már több, mint 300 fős szakértői csapattal dolgozunk. A magyar közigazgatás számára biztosítunk kiemelt IT-szolgáltatásokat: informatikai rendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztés, szoftvertámogatás, infrastruktúra-üzemeltetés, tanácsadás, igénykezelés. Jelentős szerepet töltünk be az ország egyik legnagyobb adattárház fejlesztésében és üzemeltetésében.
Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Operációs rendszerüzemeltető rendszermérnök

LEENDŐ MUNKAVÁLLALÓ FELADATAI LESZNEK:

  • Linux operációs rendszerek üzemeltetése,
  • RHL és OL7 alapú környezetek üzemeltetése,
  • fizikai és virtuális szerverek működőképességének rendszeres ellenőrzése, monitorozása, hangolása,
  • szerverek telepítése, klónozása, konfigurálása,
  • Operációs rendszer hibák rendszeres elemzése,
  • a felmerülő hibák feltárása és elhárítása (esetenként továbbítása a Support felé),
  • üzemeltetést támogató – monitorozó és küszöbérték sértést figyelő- programok és szriptek fejlesztése,
  • architektúra- és rendszertervezés, véleményezés,
  • üzemeltetési eljárások, dokumentációk készítése és karbantartása,
  • készenlét vállalása,
  • projektben való részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • főiskolai szintű végzettség, informatikai oktatásban szerzett szakképesítés,
  • Legalább 3 éves, szakmai tapasztalat,
  • RHEL rendszergazdai ismerete,
  • rendszergazdai szintű hálózati ismeretek,
  • angol nyelvtudás,
  • rendszerszintű szemlélet,
  • képes csapatban dolgozni,
  • szakmai érdeklődés.

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • színvonalas/változatos szakmai feladatok,
  • izgalmas projektek,
  • versenyképes bérezés es juttatások,
  • barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület