Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FLEXIPAL SLOVAKIA S.R.O.
Keresek Operációs Igazgató mellé a Tököli telephelyünkre

aszisztenst.

Feladatok:

  • Beérkezö telefón hívások kezelése
  • Üzenetek átvétele és azok továbbítása
  • Házon belüli és a belföldi,illetve nemzetközi bejövö és kimenö levelezés kezelése.
  • Esemény naptár menedzselése,meetingek szervezése.
  • A többi feladat személyes találkozón lesz átbeszélve.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség(felsöfokú elöny)
  • Legalább 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erös középfokú angol nyelv tudás írásban és szóban
  • Word,Excel programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiszámíthatóság,stabilitás
  • Nagyvállalati környezet,biztos háttér
  • Elörelépési lehetöség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tököl, 2316 Jegenye sor 10.

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Operációs Igazgatói asszisztens
  • Rövid pozíció név: Asszisztens munkatárs
  • Hirdető cég: FLEXIPAL SLOVAKIA S.R.O.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Tököl
  • Feladatok: Beérkezö telefón hívások kezelése Üzenetek átvétele és azok továbbítása Házon belüli és a belföldi,illetve nemzetközi bejövö és kimenö levelezés kezelése. Esemény naptár menedzselése,meetingek szervezése. A többi feladat személyes találkozón lesz átbeszélve.
  • Elvárások: Középfokú végzettség(felsöfokú elöny) Legalább 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben Erös középfokú angol nyelv tudás írásban és szóban Word,Excel programok ismerete
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-12
  • Lejárati dátum: 2018-08-02
Állás, munka még: FLEXIPAL SLOVAKIA S.R.O.>