Csatlakozz a MOL Társasági Szolgáltatások Kft csapatához, mint

Operáció Támogató Munkatárs

Feladatok:

  • Folyamatosan figyeli a különböző kommunikációs csatornákat (telefon, e-mail, űrlap, stb.), rögzíti a beérkező partneri igényeket. Kezeli a felmerült problémákat hatásköre, tapasztalata és az érvényes folyamatleírások alapján, felvilágosítást, tájékoztatást nyújt az ügyfelek részére.
  • Az ügyfélszolgálati feladatok státuszát figyelemmel kíséri, kapcsolatot tart az igénybejelentővel a feladat lezárásáig. Minden általa kezelt feladatot annak felvételétől a befejezéséig (átadás esetén is) dokumentál. Megszerzett tapasztalatairól tudásbázist vezet.
  • Közreműködik rendszeres teljesítményriportok és eseti adatszolgáltatások elkészítésében
  • Aktívan közreműködik a MOL Csoport beszerzési fejlesztési projektjeiben, folyamatfejlesztési ötleteivel támogatja a minél hatékonyabb beszerzési folyamatokat.
  • Működési területén szakmai támogatást nyújt a MOL Csoport valamennyi vállalatának és szervezetének, a külső partnereknek, fenntartja az ügyfél elégedettséget.
  • Javaslatot tesz az Ügyfélszolgálati szolgáltatás fejlesztésére a változó igények alapján.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év ügyfélkapcsolatokban szerzett tapasztalat (De szívesen látjuk pályakezdők pályázatát is)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban – a felvételi eljárás során tesztelésre kerül!
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek, különösképpen Excel használat
  • Alkalmazkodó csapatjátékos személyiség
  • Ügyfél orientált hozzáállás és együttműködési készség
  • Adatbázis szemlélet
  • Önálló-, precíz munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás
  • Jó stressztűrő készség
  • Jó kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt)

Előnyt jelent:

  • SAP modulok ismerete – kérjük a jelentkezéskor megjelölni, mely modulokról van szó
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros