Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő svéd tulajdonú pénzintézet munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Operáció támogatási munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Fő teljesítménymutatók, ellenőrzési/mérési mutatók kialakítása, fejlesztése
  • Rendszerekben rögzített információk ellenőrzése/ elemzése
  • Adattisztítás,adatkarbantartás
  • Szerződések utógondozásával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Portfóliók minőségbiztosítási szempontból való ellenőrzése, szükséges korrekciók kezdeményezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves lakossági követeléskezelésben, vagy elemzésben, vagy adatbányászatban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, cafetéria, bónusz
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem kattintson a 'jelentkezem' gombra, és küldje el fényképes önéletrajzát.