A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Öntvény/kovácsdarab szakértő (CF Expert)

Ezek lesznek a feladataid:

  • Részvétel az öntvény/kovácsdarab termékfejlesztési folyamatban
  • Együttműködés a konstrukcióval, minőségbiztosítással, forgácsolási szegmenssel és a beszállítókkal
  • Műszaki irányelvek dokumentálása, kezelése, oktatása
  • Termék előállítási költségének optimalizálása
  • Design to Cost
  • Gyártási folyamatok optimalizálása a beszállítóval közösen
  • Kiemelt műszaki problémák (reklamációk, elsőminta) megoldása, illetve menedzselése
  • Knorr-Bremse szakmai elismertségének növelése az iparban

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Kohómérnök / gépészmérnök végzettséged van
  • Legalább 3 éves öntészeti (vas és/vagy alumínium) üzemi szakmai és gyakorlati tapasztalattal rendelkezel
  • Erős technológiai ismereted és problémamegoldó képességed van
  • Tapasztalatot szereztél projektmenedzsment terén
  • Jó stressztűrő képességed van
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudásod van
  • Képes vagy az önálló és eredményorientált munkavégzésre
  • Kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezel
  • B-kategóriás jogosítványod is van és szívesen utazol
  • Használtál már vállalatirányítási rendszert (SAP)

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 86.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed!